Content Header Image

     

    A-Club Active Member

    Last First Sport

    Years Lettered

    Abeln Patrick Track & Field

    1970-73

    Abernathy Jennifer Volleyball

    2002-05

    Aboud Paula Volleyball

    1968-72

    Abrams Candace Softball

    2000-05

    Adamson William Football

    1971-74

    Adamson William Football

    1971-74

    Agte Ruston Mens Gymnastics

    Aguilar Marcie Softball

    1989-91

    Agy Ana W. Swimming

    2006-10

    Ahern Patrick Football

    1982-86

    Albert Phil Football

    1964-67

    Alquist Jon Honorary

    Altick Scott Football

    2001-03

    Anderson Phillip D. Cross Country

    1963-67

    Anderson Brian Football

    1975

    Anderson Brad Football

    1981-83

    Anderson Kris Cross Country

    1977-78

    Anderson Mark Cross Country

    2000-03

    Anderson Aaron H. Football

    2003-07

    Anderson Shevell Track & Field

    2006-09

    Andrew Julie W. Swimming & Diving

    1999-03

    Andrew Paul Track & Field

    Andrews Eric Water Polo

    Arce John Football

    1973-77

    Ardolino Isaac Football

    1993-94

    Areghini David Football

    1960-63

    Arffa Steve Baseball

    1991-94

    Argos Jason Football

    2005-07

    Arms William Men’s Basketball

    1958-59

    Armstrong Richard (Dick) Wrestling

    1958-59

    Arneson Maia Cross Country

    1995-00

    Arneson Jim Football

    1969-72

    Arredondo K’Lee Softball

    2007-10

    Arrigoni Peter Football

    1955-56

    Arvold Barbara  

    Auerbach Jeffrey Football

    1979-81

    Ayers Angie Volleyball

    2001-04

    Babcock Dwight Baseball

    1965-69

    Bagdade Philip Golf

    Bailey Vanesha Soccer

    2001-04

    Bailey Michael Football

    1972-74

    Baize Sheila Softball, Volleyball

    1972

    Baker Art Football

    1970-71

    Baker Sandy W. Swimming & Diving

    1968-72

    Baker David Baseball

    1969-70

    Baker Bill Jr. Football

    1973, ’75, ’76

    Balko Callista Softball

    2004-08

    Ballard Steven Baseball

    1968-70

    Barajas David Football

    1967-68

    Barber Betty Field Hockey/Softball

    1970-74

    Bardis John Wrestling

    1976-78

    Bardis Judy W. Golf

    1973-76

    Bargar Greg Baseball

    1979-80

    Barkley John Basketball

    1956

    Barnetche Hector Baseball

    1963-64

    Baron Ed Baseball

    1959-60

    Barry Becky Soccer

    2006-10

    Barthalt John Football

    1982-84

    Bartylla Buzz Baseball

    1956-57

    Bates David Golf

    1996-00

    Bayley Chris Cross Country

    1979-80

    Bayne Edwin Baseball

    1962-66

    Beagley Brenda W. Basketball

    1983-86

    Beal Robert “Bob” Football

    1962-65

    Becker Peter Football

    1991-96

    Becklund Marjorie Cross Country

    1978-81

    Belcher Michael Cross Country

    1974-76

    Bell Travis Football

    2004-07

    Belobraydic John Basketball

    1978-83

    Berg Brent Football

    Berg Valerie Softball

    1992-94

    Bergman Nancy  

    Bernstein Barry Baseball

    1960-64

    Berresford Thomas Honorary

    Berryman Samantha Cross Country

    2008-09

    Beuerlein John Baseball

    1982-83

    Binford Matt Football

    2003-04

    Binzer S. Vaughn Wrestling

    1955-57

    Bishop Thomas Golf

    1970-72

    Black Sue WAA

    Blair Joseph Basketball

    1992-96

    Blakesley Samuel Football

    1955

    Bledsoe Frederick Football

    1974-78

    Bledsoe Frederick Football

    Bledsoe Frederick Football

    1974-78

    Blessing Dan Men’d Golf

    Blumenthal Morris Football

    1955

    Bly James Swimming

    1965-68

    Bobo Tom Football

    1992-97

    Bockisch Eric Swimming

    1984-88

    Bodenhorn Philip Lacrosse

    1966-67

    Bognanno Joseph Football

    1955-58

    Bolen Lee E. (Pat) Football

    1969-74

    Bool Rick Football

    Borkus Billy Cross Country

    1992-95

    Bowen Barry Cross Country

    1950-51

    Bowerman Don “Tex” Football

    1953-56

    Bowers Larry Football

    1950-53

    Boyan-Held Carol Womens Track/Field

    1980-82

    Braddock John Men’s Golf

    1954-55

    Brandimarte Jim Football

    1975-77

    Brandt Christina W. Golf

    1997-01

    Brechler William Football

    1961-64

    Brechler William Football

    1961-64

    Breen Michael Cross Country

    1975-76

    Breinig Howard Football

    1959-62

    Brewer Chris Football

    1980-83

    Bricker Eddie Football

    1961-64

    Bricker Edward Football

    1961-64

    Brielmaier Bret Basketball

    Bright James Baseball

    1956

    Briscoe John Football

    1960-64

    Brockman Craig Men’s Basketball

    1994-95

    Brooks Darrell Football

    2002-05

    Brooks Kenneth W. Basketball

    Brooks Kenneth W. Basketball

    1964-69

    Brower Jeremie Cross Country

    2003-08

    Brown Timi W. Basketball

    1986-91

    Brown Bennie Football

    2002-05

    Brown Erin Cross Country

    1997-01

    Brown Steven Cross Country

    1997-99

    Brown Halley Soccer

    2008

    Brown Andy Basketball

    1993-94

    Brown Ed Basketball

    Bruemmer Jim Cross Country

    1952-53

    Brumit Dale Wrestling

    Brunk Mike Football

    1961-64

    Brutschy Virginia WAA

    1944

    Bryson Quentin Football

    1960-61

    Bugajski Dennis Wrestling

    Bugajski Bruce Wrestling

    1971-73

    Bumb Beth Volleyball

    1985-88

    Bunting Banni W. Tennis

    1988-92

    Bunting Robert Football

    1960

    Burgoon Donald Wrestling

    1973-1978

    Buringrud Brooke Volleyball

    2005-08

    Burk Donald Basketball

    1957-59

    Burkhardt Michael Football

    1983-84

    Burlison Greg Basketball

    1993-98

    Burnes Jim Baseball

    1971-72

    Burns Marvin Tennis

    1949-50

    Burns James Scott Baseball

    1970

    Butkus Stephanie Volleybal

    Butler Dana W. Swimming & Diving

    1974-76

    Butler Deanna Field Hockey/Softball

    1979-80

    Buzzi Bertoldo Deidra Womens Track/Field

    1993-98

    Cabrera Angelina Cross Country

    2004-08

    Caceres Paul Wrestling

    Camacho Katrina Soccer

    2007-08

    Campbell Erin Women’s Swimming

    2009-10

    Campos Lui Football

    1995-99

    Capek David Baseball

    1999-00

    Capp Michael Tennis

    1983-84

    Carper Maggie Field Hockey

    1977-78

    Carson Peggy Softball, Volleyball

    1977, 76-78

    Carvajal Joel Football

    1974-76

    Carvajal Joel Football

    1974-76

    Casillas Margarito Cross Country

    1993-98

    Castle Sam Football

    1965-66

    Castro Rudy Baseball, Basketball

    Chavez Eric Cross Country

    2003-07

    Chen Frank Tennis

    2009-12

    Chiate Richard Baseball

    1964-65

    Christian Lynette WRA

    1965-69

    Christy Theodore Football

    1961-63

    Clark Casey Football

    1989-91

    Claus Bart Football

    1951-55

    Clausen Monte Basketball

    1960-63

    Clayton Reed Football

    1985-86

    Cline Ryckman Kirssa W.Swimming & Diving

    2003-07

    Clough David Gymnastics

    1970-72

    Coates Mindy Cross Country

    1997-99

    Cobb Travis Football

    2009-10

    Coddington James Football

    1967-68

    Cohn Jeffrey Swimming

    1975

    Coker Allison Gymnastics

    2000-02

    Colavito Jason Cross Country, Track & Field

    2005-07, 2007

    Colby Marygrace WAA/WRA

    1951-55

    Cole Dalton Football

    Cole Brittany Soccer

    2008-12

    Colonna Ann Cross Country

    1994-97

    Colton Warren Golf

    1966-69

    Conner Jon Basketball

    1956-60

    Connor David Football

    1980-84

    Cook Tee M. Cross Country

    1960-61

    Cook Kenneth Football

    1060-63

    Cook Kim W. Tennis

    1980-84

    Cooney Huntley W. Swimming & Diving

    1978-80

    Corder Wayne Mens Track & Field

    1948-50

    Corley Jr. Skip Football

    1976-80

    Coyle Rock Baseball

    1981-82

    Crawford Bettie W. Basketball

    1944-48

    Crawford Tori W. Swimming & Diving

    1991-94

    Crawford Quinton Basketball

    2011-13

    Creviston Kenton Football

    1974-79

    Crier Keenyn Football

    2007-10

    Cropper Gary Football

    1955-59

    Cross Ruth W. Tennis

    1945-48

    Crutcher David Baseball

    1976-78

    Culver Jessica Soccer

    2008-12

    Currier Jeff Cross Country

    1986-89

    Curry Talyn Gymnastics

    2008-10

    Daasch Edward Basketball

    1962-65

    Damon Nancy Women’s Swimming

    1978-79

    Darcy Jerry Football

    1972-76

    Darnall Edgar Basketball

    1948-50

    Dash Eliot M. Swimming

    2004-08

    Dauk Regis Basketball

    1960-63

    Davenport Deron Basketball

    1993-97

    Davenport Anne Volleyball

    1974-78

    Davies George Cross Country

    1960

    Davis Craig Golf

    1979-83

    Davis Jimmy Football

    1954

    Davis Alexandra Soccer

    2007-11

    Davitch Jerry Wrestling

    1960-65

    Davod Charles Cross Country

    1988-89

    Day Jasmin Cross Country, Soccer

    2006-10, 07-08

    Day Debby Softball

    1991-92

    Day Kyle Football

    2006-10

    De Francesco, MD Sam Basketball

    1953-55

    Debnam Brian Football

    1996-97

    DeBoucher Cymry W. Swimming & Diving

    1974-76

    Decker William Cross Country

    1960-62

    DeMichelis Ramona W.Track & Field

    1979-83

    Demory Bill Football

    1970-72

    Densmore Rob Men’s Basketball

    1968-71

    Dersam Michael Football

    1990-92

    Detwiler Michael Football

    2000-01

    Devner Jon Swimming

    1961-65

    DiCarlo George Swimming

    1981-85

    Dickson Lance Baseball

    Diggins Benjamin Baseball

    1998-00

    Diven Betty W.Golf

    1937-38; 1940-41

    Dobler David Donald Mens/Track and Field

    1981-84

    Doherty Erin Cross Country

    1997-01

    Dougall Jane Softball

    1985-88

    Drachman Mary Gymnastics

    Drees Samantha Soccer

    2006-09

    Drilling Fred Tennis

    1963-65

    Driscoll Mark Football/Baseball

    1968, 69-70

    Drummond Kirk Football

    1973-77

    Duarte Jane Volleyball

    1979-81

    Duddleston Jr. Tom Honorary

    Dumelie Larry Football

    1958-59

    Dunbar Lyle M.Track & Field

    1983-87

    Duncan Frances WAA/WRA

    1948-52

    Dunston Amy Volleyball

    1983-86

    Durkin Edward W. Basketball

    2004-09

    Dutt Marv Baseball, Basketball

    1960-61

    Dwyer Tina W. Golf

    1991-94

    Dyer Ruth W. Swimming & Diving

    1939-40

    Eaton Stuart Basketball

    1985-86

    Eddy Jackson Basketball

    1951-55

    Edlund Philip Men’s Golf

    1963

    Edmonds N. Wayne Football

    1966-68

    Edmonson Betty WAA

    Egan Karen Women’s Swimming

    Egyed Donna W. Golf

    1980-82

    Eikenberry Jessica “Mac” Softball

    2009

    Elias Rob Baseball

    2000-01

    Elliot Linda Volleyball

    1980

    Elliott Bob Basketball,Track & Field, 1976

    1976

    Ellis Vernon Wrestling

    1958-61

    Elmore Rick Football

    2006-10

    Elofson Kathryn W. Swimming & Diving

    2003-07

    Elsesser Frank Cross Country

    Elzey Ray Football

    1942,46-47

    Elzey Ray Football

    1942-1946; 1947

    Emery Nicole Cross Country

    2000-04

    Encinas Matthew Baseball, Football

    1956-59

    Encinas Bob Baseball

    1958-60

    Engelhardt Kevin Cross Country

    2000-05

    Erickson Tammie W. Swimming & Diving, Synchronized Swimming

    1979-84

    Esfeld Janet W. Swimming & Diving

    1974-1978

    Evans Nancy Softball

    1994-98

    Evans Dave  

    Ewing David Cross Country

    1949-50

    Faucett Robert Track & Field

    1951

    Faulks Jim Football

    1959-63

    Feinstein David Cross Country

    1988-91

    Fell Jonathan W. Basketball

    2003-04

    Fenske Dave Basketball

    1993-97

    Ferguson Bruce Baseball

    1976-77

    Ficzeri Irma WAA/WRA

    1960-64

    Ficzeri Irma WAA/WRA

    1960-64

    Fields Cecil Track & Field

    1973,74,76,77

    Fife Terry Baseball

    1979-80

    Filippelli James Baseball

    1971-74

    Finch Joanne WAA/WRA

    1959-63

    Fineanganofo Nick Football

    1987-91

    Fitzgerald Tom Football

    1963-64

    Fitzpatrick Dylan Mens Cross Country

    Fivecoat Larry Baseball

    1958

    Flanigan Karen  

    Flatt David Baseball

    1973-76

    Fleming Rod Baseball

    1972-73

    Fleming Stephen Football

    2000-04

    Flynn Wesley Basketball

    1959-63

    Footlik Ken Football

    1980-83

    Ford Karen Volleyball

    1975-79

    Ford James M. Gymnastics

    1957-59

    Fortman Dave Baseball

    1978-79

    Forwood Christoper Football

    1995-98

    Fouse John Baseball

    1961-65

    Foxx Keith Wrestling

    1979-81

    Francis William Swimming & Diving

    1967

    Francis James Football

    1990-93

    Frank Kenny Mens Cross Country

    2003-06

    Fransen Bonnie  

    Frederick Dale Footbal -Track & Field

    1965-69

    Free Nathan Basketball

    1961-62

    Freemon Albert Football

    1959

    Freitas Makoa Football

    1998-02

    French William Basketball

    1996-01

    Frey Katie W. Gymastics

    1970-74

    Friedrichs Katie Soccer

    1999-02

    Frye Channing Basketball

    2001-05

    Gabrys Daniel Tennis

    2000-2001

    Gaddis Reggie Football

    1985-89

    Gadson Robert Track & Field

    1977-78

    Galecki Sarah Gymnastics

    Gallego Jeff Baseball; Football

    2010-11; 2007-10

    Garrett Samantha Softball

    2005-09

    Garrett Roger Golf

    1960-61

    Garrison Roy Football

    1959-64

    Gault Julie Volleyball

    1976-78

    Geist Jim Football

    1956-59

    Gerard Paul Football

    1994-95

    Gibson Gary Football

    1979-81

    Giddings Scott Track & Field

    Gifford Tracey W. Swimming & Diving

    1989-91

    Gilbert Dr. Sheldon Football

    Gile Don Baseball

    1954-55

    Gill Bobby Football

    1999-03

    Gill Bobby Football

    1999-03

    Gilles Wayne Baseball

    1987-88

    Giordano Michelle “Mikko” W. Basketball

    1994-98

    Giovando Kenneth Football

    1962-65

    Glover Richard Cross Country

    1958-62

    Goetz John Football

    1960-62

    Goldberger Arthur Cross Country

    1970-73

    Goldblatt Joel Basketball

    1965-68

    Golden Robert Football

    2008-11

    Goldstein Adam Football

    2003-05

    Gomez keith Water Polo

    1982-86

    Goodman Gens Football

    2000-02

    Gorham Willett Wrestling

    1955-57

    Gorham Willett Wresling

    1956-57

    Gorham Charlie Football

    1972-73

    Gottschalk Adam Football

    2008-12

    Grafmiller Laurie W. Swimming & Diving

    1994-98

    Gragg Russell Baseball

    1952-55

    Grajeda Billy Baseball

    1991-93

    Grant Patricia Letterwoman pre-78

    1950

    Graves Marsharne Football

    1980-83

    Green John Baseball

    1984-85

    Greene Kim W. Basketball

    1989-94

    Griffith Rich Football

    1988-93

    Grimm Steve Wreslting

    Grossman Jim Football

    ’78,79,80

    Grout Heather Basketball

    1982-83

    Guba Suzan Women’s Sport Legacy

    1971-74

    Guion Bud Tennis

    1968-72

    Guisness Gary Football, Baseball

    1977-80, 80

    Gulick John Tennis

    1975

    Guyette Kevin Baseball

    2003-05

    Hacker Tom Golf

    1973-77

    Hackley Bart Basketball

    1962-66

    Haggart Marie W. Swimming & Diving

    1984-85

    Hairgrove Michael Football

    1998-02

    Hairgrove Julie W. Basketball

    1999-03

    Hakes Ken Football

    1988-90

    Hall Cecilia Softball

    1964-68

    Hall Jill  

    Halverson Buzz Football

    Hamlett Kevin Track & Field

    Hammarstrom Amy Volleyball

    1911-92

    Hampshire Karen W. Tennis

    1977-81

    Haney Chuck Baseball

    1980-81

    Hanhila Matt M. Gymnastics

    1958-59

    Hansen Ryan Basketball

    1993-97

    Harlan Mark  

    Harlan Krista Women’s Track and Field

    2000-02

    Harman Ron Football

    1968-69

    Harris Larry Basketball

    1960-64

    Harris Herman Basketball

    1973-77

    Harrison Harold Wrestling

    1964

    Hart Robert D. Basketball, Baseball, Track & Field, Football

    1950-52

    Hart C. Brian Men’s Track & Field

    1961-63

    Hartzler Lynda Gymnastics

    Hastings Scot Football

    1973

    Hastings Scott Football

    1973

    Hatch Tony Basketball

    1966-68

    Hatchell Matt Basketball

    1997-99

    Hauser Wendy Softball

    2003-04

    Hawes Adam Football

    2005-06

    Hawk Michael Football

    1961-66

    Hays Scott Lacrosse

    Heinfeld Gary M. Gymnastics

    1971-72

    Helfinstine J. William Baseball

    1946, 49-50

    Heltsley Daniel W. Basketball

    2005-08

    Hemmings Sara Soccer

    Henbest Thomas Basketball

    1963-64

    Hendren Matthew Baseball

    1995-96

    Henness James Track & Field

    Henry Ivy W. Tennis

    1976-80

    Henson Hanna Cross Country

    2008-12

    Heredia Gil Baseball

    1986-87

    Hernandez Joe Mens Track & Field

    Herron Steven Basketball

    1988-92

    Hertzfeld Andrew Baseball

    1972

    Hess Jenn W. Swimming & Diving

    2000-05

    Hess Tina W. Tennis

    Hess Jenn Womens Swimming

    1999-04

    Hewson George “Kim” Team Physician

    1973-95

    Heyer Kurt Baseball

    2010-12

    Highberger David Football

    2009-11

    Hildt Robert Track & Field

    1962-65

    Hill David Football

    2011

    Hill Jenny Softball

    1995-96

    Hillenbrand Amy Softball

    2002-05

    Hinderaker Ted Water Polo

    Hines Mary WAA / WRA

    Hinrichs James Football

    1997-99

    Hodges Frederick Football

    1948-50

    Hoffman Larry Baseball

    1957-60

    Hoffman Charlotte Cross Country

    1976-78

    Hoffmann Doug Golf

    1978-81

    Hogan Larry Football

    1979-82

    Hoge Beth W. Cross Country/W. Track & Field

    2000-05

    Holbrook Kenneth Football

    1957-61

    Hold Susan W.Swimming

    1957-58

    Holewinski Emily W. Swimming & Diving

    1998-02

    Holford Kristin W. Gymnastics

    Holloway Mary WAA/WRA

    1946-51

    Hollowell Alicia Softball

    2003-06

    Holt Julius Football

    1980-83

    Horn Mildred  

    1948-51

    Horwood Rob Tennis

    1983-87

    Hosmer John H. Baseball

    1964-68

    Howard Dan Football

    1972-75

    Howard Tambotka Mens/Track and Field

    1993-95

    Howell Robert Basketball

    1952-54

    Hubbard Richard Tennis

    1956-58

    Hudlow Floyd Football

    1963-64

    Huff Derek Track & Field

    1988-89

    Humphreys Krista Softball

    1993-96

    Humphries John Basketball

    1965-67

    Humphries Kris Women’s Swimming

    1979-81

    Hunley LaMonte Football

    1981-84

    Hurowitz Robin Gymnastics

    Husk Laura Softball

    1972-76

    Hussman Darrell Baseball

    1996-98

    Hyman Donald Baseball

    1954-56

    Iatarola Cherubina W. Track & Field

    1976-79

    Imwalle Brian Football

    Ismay Bill Football, Wrestling

    1957-60

    Iversen Caitlin W. Swimming & Diving

    2007-10

    Iveson Stacy Softball

    1985-89

    Jackson Keith Basketball

    1981-85

    Jackson Kia Cross Country

    1995-99

    Jaeger Matt Water Polo

    1978-81

    Jarrett Sean Baseball

    2004-05

    Jefferson James Football

    1969-70

    Jensen Joseph Basketball (Manager)

    2002-06

    Jensen Robert M. Gymnastics

    1976-81

    Jepson Brad Basketball Manager

    1989-97

    Jimenez David Wrestling

    1984

    Jochum Justin Football

    2000-04

    John Lacey W. Swimming & Diving

    2004-08

    Johnson William Cross Country

    1969-72

    Johnson John Football

    1972-73

    Johnson Scot Basketball

    1986-90

    Johnson Peter Swimming

    1998-01

    Johnson Richard Football

    1960

    Jones Dennis Football

    1969-74

    Jones Sean Football

    2001-05

    Jones Darlene Cross Country

    1984-86

    Jones Richard Wrestling

    1963-65

    Jordan Colin Football

    2005-09

    Jossart Jon Basketball

    1981-84

    Juarez Edward Football

    1972-73

    Just Jeremy Football

    1991-93

    Kaapke Lyle Football

    1948-49

    Kaiser John Football

    1982-83

    Kaiserman Brian Football

    1981

    Kaiserman Brian Football

    1981

    Kalfayan George Basketball

    1980-85

    Kanner Steven Basketball

    1971-75

    Karadbil Jenna Gymnastics

    1991-95

    Katnik Norman Football

    1977-79

    Kaufman Todd Cross Country

    1983-85

    Kaufman Twila Soccer

    1998-01

    Keller Donald Golf

    1956-57

    Kelly Aubrey Gymastics

    2003-07

    Kelly Lindsey W. Swimming & Diving

    2005-09

    Kelton Robert Basketball

    1973-74

    Kendis Philip Lacrosse

    1990-93

    Kershner Paul Swimming & Diving

    1956-59

    Kiewel Jeff Football

    1980-82

    Kilian Caroline W. Swimming & Diving

    1998-02

    King Tim Baseball

    1994-97

    King Woody Football

    1964-66

    Kinkade Kevin Basketball

    1975

    Kirby Ron Baseball

    1978-79

    Klein Mary K Volleyball

    1974, 75, 77

    Klein Jennifer Womens Soccer

    2002-06

    Klonoski Frank Baseball; Water Polo

    1977-78; 79

    Knott David Football

    1961-63

    Koenig Scott Swimming & Diving

    1999-03

    Konkle Laura Gymnastics

    1985-90

    Kooken Michael Football

    1962-64

    Korc Melissa Football

    2002-04

    Kosnik Margaret W. Golf

    1995-96

    Kotwica Ronni Badminton, Volleyball, Softball

    1967-71

    Kramer Jeffrey Cross Country

    1983-86

    Kramer Barry Football

    1979-80

    Krause Lauren Volleyball

    1998-01

    Kretschmer Katherine Women’s Sport Legacy

    1980-85

    Kreuzberger Courtney Softball

    2002-05

    Kroeger Ken M. Basketball

    1968-70

    Krohn Jim Football

    1976-79

    Krucker Kathy W. Basketball, Softball, W. Swimming & Diving, Volleyball

    1968-70,67-71, 67-71, 67-71

    Krueger Christy W. Tennis

    1978-79

    Kurtz Steve Cross Country

    1986-88

    Lacy John Track & Field

    1961-64

    Laidlaw Donald Track & Field, Track Manager

    1954

    Lamarche Nicole Cross Country

    1998-99

    Langford Thad Tennis

    1988-91

    Lanne Justin Football

    1968-70

    Lanning Scott Baseball

    1991-94

    Lansa Jon Track & Field

    1996-98

    Larimore Ilissa Volleyball

    2000-03

    Larkin Dan Wrestling

    1969-70

    LaRose Rocky Softball

    1977-79

    Larson LaVar Basketball

    1941

    Lasher Jamie Gymnastics

    Last First Sport

    Years Lettered

    Lavoie Marc Baseball

    1990-91

    Lawrence Ted Football

    Lawson Tom Basketball

    1968-73

    Lawton Tyler Baseball

    1979-82

    Lea Matt Track & Field

    1999-03

    Lea Rebecca Track & Field

    1999-03

    Leach Ann Soccer

    Lebedeff Joanie W. Tennis

    1979-83

    Lee Mike Tennis

    1981-83

    Lee Donald Baseball

    1954-56

    Lee Patsy Volleyball

    1969-72

    Lee Warner Men’s Basketball

    1958-60

    Lee Olden Football

    1965-67

    Leggett David Cross Country

    1968-70

    Lehmann Steve Football

    1971-73

    Leibold Janis Cross Country

    1983-85

    Leitzman Robert Track & Field

    1961

    Lemley Sheehan Gymnastics

    Lemons Richard Baseball

    1989-93

    Leon Eduardo Baseball

    1965-67

    Leon Eddie Baseball

    1965-67

    Lerch Stanford Track & Field

    1952

    Leslie Nyal Basketball

    1964-66

    Leslie Nyal Basketball

    1964-96

    Levine Aaron Basketball

    2009-12

    Levitre Erick Football

    Lewis Avrom Cross Country

    1947-51

    Lewis Jr. Sterling Football

    2008-10

    Lim Dana Volleyball

    1975-77

    Lindert John Golf

    1977-79

    Lindley Leta W. Golf

    1990-94

    Lindstrom Gordon Basketball

    1963-68

    Lingenfelter Tyson Cross Country

    1994-97

    Lingenfelter Tyson M. Track & Field

    1993-97

    Linta Catherine W. Track & Field

    Livingston Douglas Tennis

    1987-91

    Lloyd Tom Tennis

    1999-04

    Lloyd Leroy (Lee) Football

    1988-93

    Lockhart Sheila Cross Country

    1979-80

    Logan Robert Football

    1984-86

    Lohmeier Joe Football

    1991-94

    Long Allan Golf

    1985-89

    Long Lance Baseball

    1961-63

    Long Dave Football

     1960-61

    Longton William Basketball

    1982-84

    Lopez Al Baseball

    1975-76

    Lopez Angel  

    Lopez Robert Football

    1971-73

    Lopez Chris Football

    1991-94

    Lopez Brandon Football

    2004-08

    Lowell Edith Field Hockey

    1944-48

    Lowell David Football

    1945-47

    Lowell David Rifle, Football

    1946-47, 45-46

    Lowry John Football/Track & Field

    1951-52

    Lowry John Footabll-Track & Field

    FB:1950-52, TF:51-52

    Lozano Ana Bertha “Bertie” Softball

    1975-78

    Lueck William Football

    1968

    Lueck Bill Football

    1964-67

    Lundy Michele W. Swimming & Diving

    1967-69

    Lunsford Marc Football

    1974-77

    Lunsford Marc Football

    1974-78

    Lust Jeremy Football

    1992-94

    Lynch Amanda Soccer

    2004-06

    Lyon Thomas Baseball

    1979-80

    Lyons Jane WAA/WRA

    1945-49

    Lysengen David Golf

    1985-86

    MacAuley Dodie W. Swimming & Diving

    1975-76

    Macklin Rex Football

    1967-69

    Madison Don M. Swimming & Diving

    Madison Don M. Swimming & Diving

    Mail Patricia WAA/WRA

    1959-63

    Mail Patricia WAA/WRA

    Malina Jill Softball

    2006-09

    Malis Michelle Volleyball

    1990-93

    Malloy Leonard Football

    1962-65

    Malloy Leonard Football

    1962-65

    Manley Pat Football

    1966-67

    Manuma Leneah Softball

    1999-02

    Marcin Tim Tennis

    1979-82

    Marciniak Ron Football

    1967

    Mariucci Anne W. Golf

    1974-77

    Marsh Benjamin Golf

    2003-07

    Marshall Brandon Football

    1999-02

    Marshall George Football

    2008

    Martin Freddie Football

    Martindale Linda W. Basketball

    1990-91

    Martindell Jane Volleyball

    1969-73

    Matz Anthony (Tony) Football

    1957-60

    Maxwell Bob Baseball

    1961-63

    Maxwell Melvin Football

    1971-73

    Mazwell Mark Cross Country

    1978-83

    McClure Jay Football

    1968-70

    McCluskey Matt Mens Basketball

    1984-88

    McCormick Fay Softball

    McCormick Glen Football

    1981-82

    McCray Ernie Basketball

    1956-60

    McCreery Lew Football

    1948-49

    McDaniel Tim Basketball

    1953-55

    McDonald Mark Football

    1995-99

    McElroy Cortney Football

    1988-94

    McGeorge Jim Football / Track

    1965-68

    McIntosh Thomas Baseball

    1955-58

    McIntyre Marshall Football

    1965-66

    McIver Rob Golf

    1988-93

    McKay Sheena Cross Country

    2002-05

    McKee Scott Football

    1999-02

    McKee Lawerence Football

    1968-71

    McNeal Branch Football

    1984-87

    McPhilliamy Mike Football

    1983-87

    Mead Emilee W. Golf

    1976-77

    Medina Joey Football

    Meeks Eric Golf

    1985-88

    Mendivil Julie W. Basketball

    1986-90

    Mendoza Alfred Football

    1970

    Mendoza Rudy Baseball

    1971-73

    Mesa Chelsie Softball

    2006-07

    Messick Harry Baseball

    1956-58

    Messing Luci Field Hockey

    1975-76

    Metcalf Lyell Football

    1956-57

    Metz Dean Basketball

    1953-56

    Meyer Eric Basketball

    1985-88

    Meyer Mary Volleyball

    1976-78

    Meyer Michael Baseball

    1997-00

    Meyer Kara Gymnastics

    1998-01

    Meyer Megan Womens Cross Country

    2009-013

    Meyerhoeffer Jason Golf

    1986-90

    Migliano John Football

    2003-04

    Mihalopoulos George Football

    1986-88

    Miles Krystal Volleyball

    1980-82

    Miller Bill Football

    1965-69

    Milo Katie Softball

    1997-00

    Mince Walter Track & Field

    1959-61

    Mince Walt Football

    1959-61

    Minton Jeffery Golf

    1983-87

    Mitchell Lanny Basketball

    1969-71

    Moe Dick Basketball Manager

    1953-57

    Moen Robbie Baseball

    1990-93

    Mohler Jacob Baseball

    1995-98

    Montijo Jr. Rudy Football

    2000-02

    Moore Tom  

    Moore Janet W. Golf

    1983-87

    Moraga Francisco Baseball

    1951-54

    Morales Willie Baseball

    1991-93

    Morales Crystal Softball

    2002-05

    Morales Jane W. Swimming & Diving

    1981-84

    Morales Ruben Football

    1987-90

    Moreno Ricardo Trainer

    1983-86

    Morrison Michael Cross Country

    1972-75

    Morrison Craig Baseball

    1961-63

    Moses John Baseball

    1979-80

    Mowatt Taryne Softball

    2005-08

    Mower William Basketball

    1958-61

    Moyse Lawrence Football

    2006-07

    Muehleback Matt Basketball

    1987-91

    Mullahey William Football

    1959-60

    Mullin Makenzie Volleyball

    2006-07

    Multin Steven Tennis

    1978-82

    Munyon William Rifle

    1973-74

    Murray David Cross Country

    1962-64

    Murton Ian Football

    1992-96

    Myers Roger Football

    1964-66

    Myers Lee Baseball

    1954-56

    Myers Roger Football

    1964-66

    Nadolski Linda W. Swimming & Diving

    1978-81

    Naegle Johnny Football

    1967-70

    Naifeh Michael Cross Country

    1975-79

    Naumetz Rex Football

    1971-74

    Naval Cindy W. Golf

    1973-77

    Navarrete Alfonso Football

    1960-64

    Neel Mark Men’s Golf

    1984-86

    Nelson William Wrestling

    Nelson Nancy W. Basketball

    1976-78

    Nelson Thomas Football

    1966-68

    Nelson Bruce Wrestling

    1978-81

    Nelson Bruce Wreslting

    1978-81

    Nettling Bill Football

    1977-80

    Nettling Bill Football

    1977-80

    Neverman Joy WAA

    Newman Matt Baseball

    1987-90

    Nichols James Baseball

    1963-65

    Nicolai Danielle Soccer

    Nielsen E. Scott Baseball

    1964-66

    Nolen Paul Golf

    1980-84

    Northway Douglas Basketball

    1975-78

    Nossek Scott Baseball

    1981-84

    Nugent Jeanine Soccer

    1994-95

    O’ Grady Ingrid W. Tennis

    1964-66

    O’Callaghan Mike Cross Country

    1971-75

    O’Grady Colin Tennis

    2001-05

    Oh Che W. Basketball

    Okray Gary Football

    1965-66 &1970-71

    Oliver Jim Football

    1962-65

    Oliver Marcia WAA/WRA

    1966-70

    Olsen Lee Track & Field

    1958

    O’Mahony Michael Football

    1960-63

    Onorato Robert Baseball

    1950-52

    Ornes Heather Volleyball

    1991-95

    Orrell Monica Gymnastics

    2001-05

    OSullivan Joe Football

    1972-75

    Otte Terry Track & Field

    1976-79

    Otto James Wrestling

    1976-77

    Overstreet Glenna Softball

    1981

    Packer Richard Track & Field

    1956-57

    Painter Eric Track & Field

    1994-96

    Painter Eric Track & Field

    1994-96

    Pallasch Michael Basketball

    1988-89

    Palma Victor Soccer

    Paluselli Dan Football

    1959-63

    Papanikolas Nick Basketball

    1994-98

    Parker Jesse Football

    1975-80

    Parker Barnes Football

    1965-67

    Parker Jason Football

    2003-07

    Parks Bill Football

    Parra Susie Softball

    1991-94

    Patton Ken Track & Field

    1993-94

    Paul Mike Baseball

    1966

    Pazerski Jim Football

    1962-65

    Peckham John Track & Field

    1964-65

    Pell Jim Football

    1955

    Pellerito Vincent Baseball

    1955-56

    Pelton Roger Tennis

    1964-68

    Pena Christian Golf

    1987-91

    Penner Doug Football

    1985-88

    Perkins Joseph Football

    2007-10

    Perry Eloise WAA/WRA 1940-44

    1940-44

    Pesqueira Richard Baseball

    1956-57

    Peyton David Baseball,  Basketball

    1967

    Pfaff Doug Football

    1987-89

    Pfordt Casey W. Tennis

    Phillips John Football

    1970-72

    Phillips Thomas Football

    1961-64

    Pieczentkowski Marshall Football

    1959

    Pierce Clark Basketball

    1988-92

    Polacheck Jerry Golf

    1966

    Polson Bill Honorary Football

    1986

    Powell Aaron Cross Country

    2001-05

    Powers Howard (Howie) Football

    1986-90

    Prasuhn Jon Football

    1992-95

    Pratt Steve Basketball/Water Polo

    1976-80

    Priborsky Steve Baseball

    1963

    Proietti Don Football

    1972-75

    Proios John Wrestling

    1971-73

    Provenzano James Baseball

    1968-70

    Pruitt Don Baseball

    1989-90

    Pruitt Jody Softball

    1988-02

    Quillin Sally W. Tennis

    1980-83

    Quintero Jamie W. Gymnastics

    2001-05

    Raczynski Adam Basketball

    2003-07

    Raetzman Chuck Football

    1955-59

    Rafferty Sean Baseball

    1987

    Rajsich Dennis Baseball, Basketball

    1966-71

    Ralphs Beau Football

    1994-95

    Ralston-Alvarez Ashley Softball

    2009-10

    Ramsey Louis Football

    1967-68

    Rapp Wayne Football

    1956-59

    Rapp William Football

    1956-58

    Ratner David Track & Field

    1975

    Rauh William Baseball (Manager)

    1956-57

    Ray Byron (Ron) Cross Country

    1972-77

    Ray Larry Softball

    Rayl Susan W. Gymnastics

    1974-78

    Reagan Sandra W. Swimming & Diving

    1987-91

    Reed D’Aundre Football

    2006-10

    Reeves Bill Basketball

    Refsnyder Robert Baseball

    2010-12

    Regier Alan Baseball

    1979-80

    Rehberg Michael Football

    1963-65

    Reines-Clark Danielle Letterwoman pre-78

    1973-75

    Reinke Linda W. Basketball

    1981-84

    Reynolds Bill Baseball

    1961-63

    Rice Lindsay Baseball

    1973

    Rich Pete  

    Riddle Rick Golf

    1969-71

    Riehle Kipp Golf

    2000-05

    Riesgo Elisa Speed Ball/Field Hockey

    1950-54

    Rifkin Bonnie W. Swimming & Diving

    1958

    Riggs David Wrestling

    1975-79

    Riley James Cross Country

    1955-59

    Rimer Tina W. Tennis

    1981-85

    Rincon Gilberto-Ben Baseball

    1952-55

    Rinde Adam Basketball Manager, Student Asst. Coach

    1988-81,91-92

    Robbins Randy Football

    1980-83

    Robbins Stephen Cross Country

    1961-64

    Roberson Walt Baseball

    1952-55

    Roberts David Football

    2008-12

    Roberts Bert Football

    1959-62

    Robinson Kathleen W. Swimming & Diving

    1977-81

    Robinson Drew Football

    2011-13

    Robison Stephen M. Gymnastics

    1970-73

    Roby Jon Cross Country

    1996-97

    Roby Jon Men’s Track and Field

    1995-97

    Rodgers Christina W. Track & Field

    2006-11

    Rodisha Taja Football

    1973-75

    Rodisha Taja Football

    1973-75

    Rodriguez Mario Football

    1992-94

    Rodriguez Danielle Softball

    2006-08

    Rodriquez Orlando Football

    1998-99

    Rodriquez  Jr. Ted Football

    1994-98

    Rohweder Ashley Cross Country

    2008-10

    Rollins Kent Honorary

    Rooker Joanie Field Hockey

    1968-71

    Rosborough Jim Basketball Honorary, Basketball Coach

    Rosen Paul Tennis

    1999-02

    Roth Jason Golf

    1974-78

    Rouhier Craig Golf

    1972-76

    Ruffner Stephen Basketball

    1979-80

    Ruiz Jesus Baseball

    1957-59

    Runk Carl Lacrosse

    1961-67

    Rushing Gary Wreslting

    1965-69

    Rustand Warren Basketball

    1961-65

    Ruston Agte Mens Gymnastics

    Rutford Gregory Basketball

    Rutledge Lisa Volleyball

    Salony William Football

    1960-64

    Salucci Noelle W. Soccer

    2000-02

    Sanchez Sara W. Cross Country

    2008-10

    Sanchez Daniel Football

    2002-06

    Sanchez Frederico Wrestling

    1972-73

    Sanchez Federico Wrestling

    1972-73

    Sanders Scott Football

    1992-96

    Sanger Donald  

    Saribalas Amy W. Swimming & Diving

    1990-94

    Sarnoski Ken Football

    1965-68

    Sarnoski Kenneth Football

    1966-68

    Satterly Jason Cross Country

    2000-03

    Sawin Cathy Volleyball

    1977-79

    Sawyer David Football

    1966-68

    Saxon Robert  Track & Field

    1967-69

    Scarborough Lindsay Cross Country

    2001-05

    Schein Rachael W. Basketball

    2003-07

    Schlobohm Judy Field Hockey

    1967-68

    Schlueter Charles (Doug) Football

    1967-68

    Schmidtke Kevin Football

    1994-97

    Schmitz Kelly Volleyball

    1986-89

    Schneider Andrew Basketball

    1974-76

    Schue Tania W. Gymnastics

    1988-92

    Schuldt John Football

    1971-76

    Schulte Stacy Softball

    1989-93

    Schultz Judy W. Tennis

    1981-85

    Schuster James Football

    1972-74

    Schwaderer Greg Golf

    2002-03

    Schwartz Adam Football

    2005-07

    Seal Jim Basketball

    1958-60

    Sears Kevin Baseball

    2000-02

    Sears Samantha Soccer

    2000-03

    Sears Bradley Wreslting

    1972-76

    Sears Bradley Wrestling

    1972-76

    Seckman David Lacrosse

    1967-68, 73

    Seemayer Deryl Football

    1972-75

    Selsky Steve Baseball

    2009-11

    Shackleford Ray Football

    1959-60

    Shackleford Ray Football

    1959-60

    Shannon Mike Football

    1972-74

    Sharpe Ruth Cross Country

    2000-04

    Shaw Martin Tennis

    1948-52

    Sheahan Peter Football

    1992-94

    Sheedy Craig Basketball

    2006-08

    Sheedy Tim Football

    1968-70

    Shelley William Basketball

    1962-63

    Sherman Michael Rifle

    1957-59

    Sherwood Ted Football

    1966-69

    Shields Dennis Football

    1970-72

    Shriver Brandi Softball

    1994-97

    Sicilian Robert Football

    1968-70

    Sieggreen Thomas Golf

    1970-73

    Sigette Joneen Gymnastics

    Silberg Rachelle W. Gymnastics

    2005-08

    Silver Valerie Cross Country

    1981-85

    Silver Valerie Womens Track/Field

    1982-84

    Simmons Aaron “AJ” Football

    2007-10

    Simon Miles Basketball

    1994-98

    Singleton Richard Cross Country

    1961-65

    Singleton Charles Basketball

    1980-84

    Singleton Kevin Football

    1985-90

    Sisneros Dorothy W. Basketball

    1975-79

    Skinner Kevin Baseball

    1994-98

    Skog Michelle Women’s Track and Field

    1992-96

    Skytta Kathi W. Tennis, W. Field Hockey

    1960-64

    Sloan Susan Volleyball

    1975-77

    Slonaker Ginger W. Swimming & Diving

    1981-84

    Slough Bob Baseball

    1954-57

    Smigiel Joe Football

    Smith Franklin Water Polo

    1972-73

    Smith Marvin  Basketball

    1962-63

    Smith Dave Baseball

    1989

    Smith Paul Cross Country

    1961-64

    Smith Richard Lynn Lacrosse

    1963-65

    Smith Eddie Basketball

    1983-85

    Smitham Bruce Cross Country

    1953-54

    Smull John Football

    1959-61

    Snyman Nicole W. Track & Field

    1995-99

    Soltys Jr. Frank Honorary

    2006

    Souter Jim Basketball Manager

    1957-59

    Spahn Robert Baseball, Basketball

    1962-63

    Spanier Corey Football Manager

    1999-03

    Spears Brian Basketball

    1992-96

    Spencer Linda W. Basketball

    1971-72

    Spring Ken Rifle

    1960-64

    Sprinkle Cliff Basketball

    1973-74

    Sprung Jennifer WAA/ WRA

    1983-86

    St Clair Justyn Baseball

    2000-02

    Staggs Karl Basketball

    1985-86

    Starkey Craig Football

    1960-62

    Starkey James Baseball

    1950-52

    Starks Burney Football

    1972-73

    Starks Burney Football

    1973

    Starnes Marcy Volleyball, Basketball, Softball

    1966-70

    Starr Al D. Golf

    1954-58

    Steed Stephanie Volleyball

    2007-09

    Stein David Cross Country

    1987-88

    Steinberg Danielle W. Tennis

    2005-09

    Steinmetz Tiffany W. Swimming & Diving

    1984-86

    Stern Gilbert Football

    1952-53

    Stetz Chris Football

    1991-92

    Stevens Nate Basketball

    2001-04

    Stewart Jason Basketball

    1995-99

    Sticht Mike Track & Field

    1962-67

    Stinson Patricia W. Swimming & Diving

    1968-69

    Stoesser George Tennis

    Stoneberg Ryan Baseball

    1997-98

    Stovall William T. Football

    1954-55

    Stroman Neil Lacrosse

    1964-65

    Stump Gerald Football

    1968-71

    Sullivan Jim Cross Country

    1962-67

    Summers Dr. Curt Basketball

    1979-80

    Swanson Peter Basketball

    1982-84

    Swanson Rochelle W.Sports Legacy

    1967

    Sye Albert Wrestling

    1971-74

    Sypult Robert Track & Field

    1964-66

    Taylor Judy Women’s Swimming & Diving

    1965-69

    Taylor Denton Men’s Basketball

    2003-07

    Teilborg Andy Football

    1986-88

    Tejcek John Baseball

    1990-93

    Thomas Aaron Football

    1986-88

    Thomas Timothy Football

    1993-95

    Thomas Alan Basketball/Swimming

    1968-70

    Thomasson Lynne  

    Thompson Todd Football

    Thorell Mike Baseball

    1984-88

    Thorpe Cliff Football

    1981-85

    Thurston Mark Cross Country

    1980-82

    Tilicki Phil Baseball

    1992-93

    Tognacci Anthony Football

    1980-81

    Tolle Jerry Baseball

    1952-55

    Tolson Bradley Baseball

    Tompkins Kim Wrestling

    1969

    Tonsdin Chuck Golf

    1960-63

    Torrejon Edwin Wrestling

    Torrejon Edwin Wrestling

    Torres Fil Basketball

    2001-04

    Townsend Steve Golf

    1980-82

    Treadwell Michael Football

    1968-71

    Treanor Claire Soccer

    2004-08

    Trimble Christopher Men’s Basketball

    2001-02

    Trowbridge Melanie W. Golf

    1971-75

    Tuatonga Vaha Football

    1986-88

    Turley Ryan Football

    1995-97

    Turner Anna W. Swimming

    2005-09

    Ulrich John Wrestling

    1970-75

    Umphrees Robert Football

    1953

    Underwood Richard Wrestling

    1964-65

    Underwood Dennis Football

    1957-62

    Urban Marissa Cross Country

    2005-09

    Urich Ann W. Swimming & Diving

    1978-80

    Urich Ann W. Swimming & Diving

    1978-80

    Urich Ann W. Swimming & Diving

    1978-80

    Ursin Diane W.Swimming

    1981-85

    Valdez Joel Baseball

    1954

    Van Atta Tom Basketball Manager

    1955

    Van Buren Hunter Tennis

    2000-03

    Van Dyke Stacey W. Gymnastics

    1995-99

    Van Wert Sally W. Golf

    1991-94

    Vasquez Darius Cross Country

    1988-93

    Vassallo Paul Football

    2010-11

    Vensel Linda Volleyball

    1967-68

    Ventriglia Jim Football

    1968-72

    Vesling Craig Football

    1982-85

    Villamanaa Patrica W. Gymnastics

    1968-71

    Vinyard Robert Mens Gymnastics

    1959-62

    Visocky Derek Football

    1990-92

    Vollelunga Alex Basketball

    2000-04

    Von Dedenroth Louise WAA/WRA

    1948-52

    Von Lindern Aaron Baseball

    2004-05

    Voorhees Roger M. Gymnastics

    Vorsheck John Football

    2000-03

    Wade Trevin Football

    2008-11

    Wade Marcel Football

    1988-92

    Wadsworth Phoebe Honorary

    Walczak Mark Cross Country, Football

    1985, 81-85

    Walits Ken Cross Country & Track & Field

    1978-80; 1979-80

    Walker Karen W. Gymnastics

    Walker Willie Football

    1993-96

    Wallace Peter Baseball

    1956-59

    Wallace Linn Baseball

    1958-60

    Wallach Les Wrestling

    1962-64

    Waltke Grant Baseball

    1962-64

    Warburton Kirk Football

    1971-72

    Ward Jimmy Baseball

    1958-60

    Warrick Rhonda W. Cross Country; W. Track & Field

    1989-90; 1990-91

    Waterhouse Corinne WAA/WRA

    Weatherless Renee Softball

    1990-92

    Weatherless Renee Softball

    1990-92

    Weaver Michael M. Gymnastics

    1966-68

    Weaver Jack Mens/Track and Field

    1969-70

    Webre Alcide Football

    1953-56

    Wedel John Track & Field

    1967-69

    Weinstein Steve  

    1977-78

    Weis Richard Cross Country

    1988-01

    Weiss Sharon W. Swimming & Diving

    1980-84

    Welch Bill Baseball

    1961-63

    Welch Michael Swimming

    1987-91

    Welch Holly W. Swimming & Diving

    1987-91

    Wells Greg Baseball

    1992-93

    Wells Michelle W. Gymnastics

    1900-94

    Wells Michelle Gymnastics

    1991-94

    Wells Greg Baseball

    1992-93

    Wells Jim Baseball

    1963-64

    Wells Raymond Football, Track & Field

    2000-03, 00-02

    Wentworth Lynda W. Tennis

    1956-59

    Wersel Matt Baseball

    2001-02

    Wessel Sue W. Track & Field

    1977

    Wetner Brooke Wrestling

    1975-76

    Wharf Devon Soccer

    2005-09

    White Ben Baseball

    1993-96

    White Michael Cross Country

    1998-00

    White Dan Football

    1993-95

    White Tim Baseball

    1967-68

    White Jim Football

    1964-68

    Whitmore Dale Football

    1995-97

    Wiborg Lloyd Swimming

    1957-59

    Wicklund John Baseball

    1967-69

    Wiersema Ted Swimming

    1956-57

    Wilde Trevor Football

    1998-01

    Wilfong Troy Wreslting

    1971-74

    Willett Jay Football

    1964-65

    William Lowe M.D.  

    Williams Jim Baseball

    1969-70

    Williams Rachel Volleyball

    1999-02

    Williams Larry Football

    1958-62

    Willis Felecity W. Basketball

    1996-00

    Willmore Dean Baseball

    1980

    Wilmowski John Football

    1986-88

    Wilson Eddie Baseball, Football

    1958-62

    Wimberly Edward Football

    1961-65

    Windisch Robert Football

    1972-76

    Windisch Robert Football

    1972-76

    Winger Julie W. Swimming & Diving & Diving

    1981-84

    Winter Matt Football

    1984-85

    Wisz Tom Football

    1970-71

    Wojcik Vikki W. Tennis

    1977

    Wolf Debbie Volleyball

    1979-83

    Wolfe Leslie Softball

    2003-06

    Wolstenholme Marni W. Swimming & Diving & Diving

    1991-96

    Wood Scott Baseball

    1997-99

    Wood Brent Football

    1982-87

    Woodall Heather W. Gymnastics

    Workman Fred Football

    1960-61

    Wright Jack Basketball

    1966-86

    Wright Roy Football

    1983-86

    Wuertz Carolyn Softball

    1971-74

    Wyatt Steven Mens Basketball

    1977-80

    Wyzga Wojciech Swimming

    1987-91

    Yaryan John Football

    1953-54

    Yates Victor Football

    2006-10

    Yeager Wm. Mike Football

    1956-59

    Youdelman Frank Rifle

    1975-77

    Young Michael Baseball

    1984-85

    Young Joseph Football

    1956-57

    Yuskas Dick Baseball

    1962

    Yuskas Dick Baseball

    1962

    Zarillo Paul Football

    1975-76

    Zeller Bart Basketball

    1959-60

    Zeman Gerald Football

    1960-64

    Zimmer Peter Tennis

    2004-08

    Zopfi Chuck Baseball

    1975-78

    Support Wildcat Club

    The Wildcat Club is the collective group of donors who provide financial support for scholarships, state-of-the-art facilities, equipment, team travel and all the other tools that help Arizona student-athletes succeed on and off the field.

    Make a Donation

    Login to your account

    Login to Account

    Communications

    Visit our communications page to stay up to date on our social media outlets, Wildcat Wednesday information, A-Club Alumni Newsletter, and Bear Down Buzz.

    Communications